lek. Joanna Lewandowska

Lekarz Joanna Lewandowska jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Dyplom uzyskała w roku 2014. Aktualnie odbywa szkolenie specjalizacyjne z anestezjologii i intensywnej terapii w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu. Ponadto jest uczestniczką podyplomowych studiów z Medycyny Estetycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Prywatnie jest miłośniczką dalekich podróży. Interesuje się dobrą kuchnią, modą oraz projektowaniem wnętrz.

Elena Daff

Elena Daff od lat profesjonalnie zajmuje się makijażem, stylizacją rzęs i makijażem permanentnym. Czerpie z pracy ogromną radość, ponieważ może wyrażać swoje poczucie estetyki i piękna na najdelikatniejszym z płócien - twarzy kobiety.

Zabieg makijażu permanentnego pozwala w naturalny sposób podkreślić urodę lub skorygować drobne niedoskonałości, a jego dodatkową zaletą jest oszczędność czasu, ponieważ możemy zredukować czas spędzony przy porannym makijażu do absolutnego minimum.

Swoją przygodę z makijażem rozpoczęła ponad 10 lat temu w trakcie studiów projektowania ubrań. Malowała na pokazach i targach mody, współpracowała z agencjami modelek i telewizją oraz wykonywała makijaże okazjonalne. Od lat co weekend towarzyszy parom młodym i ich bliskim w przygotowaniach ślubnych.

Od 7 lat prowadzi gabinet kosmetyczny we Wrocławiu, gdzie na co dzień wykonuje makijaże permanentne, przedłużanie i zagęszczanie rzęs 1:1 i 2:1.

Potwierdzeniem jej doświadczenia jest liczne grono zadowolonych klientek, odbyte szkolenia i certyfikaty.

Poza pracą jej pasją są od lat góry, joga, dobra książka i spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi.